fbpx
חדש! מארזי ספיישל
חדש! מארזי ספיישל
חדש! מארזי ספיישל
חדש! מארזי ספיישל

תקנון האתר

דים סאם להבות חביבה

תקנון האתר

OUR TERMS

לקוחות וגולשים יקרים,

חברת " דים סאם מטבח מרכזי בע"מ "  המייצגת את " דים סאם להבות חביבה \ dimsumlev.co.il " בישראל שמחה לארח אתכם באתר ומקווה לספק לכם את כל הדרוש לכם, הן מבחינת המוצרים והן מבחינת השירות. החברה מתחייבת בזאת לפעול בצורה הטובה, האמינה והמהירה ביותר. החברה מתחייבת בזאת לעמוד בכל התחייבויותיה באשר הם. החברה תשמח לענות על כל שאלה או הבהרה בכל נושא שהוא, כולל תקנון זה, בימים ובשעות המפורסמים באתר.

כללי
תקנון זה הינו התקנון המחייב את החברה מחד ואת הגולשים והלקוחות מאידך.

כל פעולה באשר היא, כולל רכישת מוצרים באתר, מהווה הסכמה של שני הצדדים לחוזה וכוללת הסכמה לתנאים הקבועים בתקנון זה. נא קראו אותו עובר הרכישה.

רשאים לרכוש מוצרים באתר בעלי כרטיסי אשראי תקפים, אשר נבדקו ונסלקו בחברות האשראי, אושרו ואומתו.

מודגש בזאת כי אחריות ושירות המוצרים הינם באחריותם הבלעדית של הספקים השונים.

מוצרים ושירותים באתר/בחברה
האתר כולל מגוון רחב של מוצרים ושירותים. מודגש בזאת כי בכל הקשור למוצרים, האחריות הבלעדית הינה של היצרנים והספקים בלבד.

חברת " דים סאם להבות חביבה"  מתחייבת בזאת לספק את המוצרים שנרכשו באתר. אולם, במקרים בהם אזל המוצר במלאי הספק, ו/או המוצר נמצא כלא תקין, טרם מסירתו ללקוח, יוצע לך, רוכש המוצר, מוצר חלופי, בעל איכויות דומות, במחיר הזול ביותר שיכול הספק להציע, על מנת לספק את רצונך. במידה וההצעה לא תהיה מקובלת עליך, ההזמנה תבוטל, ויחד עמה החיוב בחברת האשראי.

תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד ובכל מקרה אין להתייחס לתמונה כאל המוצר הנרכש.

המרכיב הבלעדי הקובע להזמנה הינו היצרן והמק"ט של המוצר הנבחר. כמו כן, ישנם מוצרים באתר שישנה אפשרות לעיין בפרטים נוספים אודותיהם. הואיל וכך, ולמען הסר הספק, במקרים בהם הפרטים הנוספים אינם נכונים, מכל סיבה שהיא, היצרן והמק"ט בלבד של המוצר יקבעו לעניין ההזמנה.

ביטול והחזרת מוצרים

ביטול עסקה שאושרה והחזר כספי בגינה יתבצעו בהתאם למדיניות ההחזרים של החברה ובהתאם להוראותיו של חוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981, הקובע בין היתר, כי בכל אחד מן המקרים הבאים לא תתבטל עסקה ולא ישולם החזר כספי: במקרה בו ביטול העסקה נוגע ל"טובין פסידים" (מוצרים שלא ניתן להשתמש בהם פעם נוספת או שעלולים להתקלקל עד החזרתם); טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה; וטובין שערכם נמוך מ -50 ₪.

לא יתקיים כל חיוב במקרה בו ביטול עסקה נעשה עקב פגם או אי-התאמה בין הטובין לבין הפרטים שנמסרו לגביו על ידי הספק, בכפוף להשבתו לידי הספק או מי מטעמו, למקום עליו יודיע הספק ללקוח.

אמצעי ותנאי התשלום
כרטיסי אשראי – לאחר רכישתך תתבקש למלא את פרטי כרטיס האשראי שלך במקום הנדרש. הכרטיס חייב להיות תקף ומאושר על-ידי חברת האשראי, ניתן לסליקה ונמצא תקין.

לא יסופק מוצר על-ידי ספק ללא אישור העסקה על-ידי חברת האשראי. שיקול הדעת בסעיף זה הינו של הספק באופן בלעדי.

בכל מקרה שנמצא כרטיס אשראי שאינו תקף, ו/או שהעסקה לא אושרה על-ידי חברת האשראי, רשאי הספק לבטל את העסקה. הספק איננו חייב להודיע לך על ביטול העסקה.

מזומן (שטרות כסף) – במעמד קבלת המוצר בחברה בלבד.

שימו לב !!!
המחירים באתר הינם לתשלום אחד וכוללים מע"מ כחוק.

אספקת המוצרים
המזמינים במשלוח יקבלו את המוצר/ים באמצעות אמצעות חברת המשלוחים, על-פי שקול דעתה הבלעדי של  "דים סאם להבות חביבה ".

אזור המשלוחים של החברה הינו לפי אזור החלוקה של החברה שמשתנה מעת לעת. במידה ותתקבל הזמנה שאינה עומדת באזור החלוקה של "דים סאם להבות חביבה" אזי "דים סאם להבות חביבה" רשאית לבטל את ההזמנה.

עלות המשלוח מכסה רק את שגור המוצר/ים ממשרדי " דים סאם להבות חביבה " ועד לאתר המסירה (במשלוח עם חברת שליחויות).

דמי המשלוח אינם כוללים ביטוח של המוצרים.

המזמינים במשלוח, יקבלו במייל טופס תנאי משלוח.

במקרה של עיכוב באספקת המוצר כתוצאה מכוח עליון ו/או תקלות ואירועים שאינם בשליטתה של חברת " דים סאם להבות חביבה "  ו/או הספקים השונים, החברה והספקים לא יישאו באחריות, חיוב כרטיס האשראי יבוטל וההזמנה תבוטל בהתאם.

כמצוין באתר, מחירי המשלוחים לפי הכתוב באתר ולפי סטטוס הלקוח (מועדון לקוחות, עסקי וכו)

לעיתים חלה טעות סופר בתום לב במחירי מוצרים או בפרטים הנוספים, במקרים כאלו רשאית " דים סאם להבות חביבה " לבטל את העסקה ולזכות מידית את חיוב האשראי. ט.ל.ח.

שירות
תנאי השירות הינם בכפוף לתנאי והחלטתה של חברת "דים סאם להבות חביבה".

באותם המקרים בלבד שחברת " דים סאם להבות חביבה " יכולה לסייע ללקוחות בפתרון בעיות, השירות יינתן במשרדי " דים סאם להבות חביבה " בלבד, ללא שום קשר למקום מגוריו של הלקוח, או לחילופין בהתאם להזמנת שירות ותשלום בהתאם בבית הלקוח, בתיאום מראש בלבד.

מדיניות פרטיות

דילוג לתוכן